Bayern svjetski klupski prvak

U finalnoj utakmici njemački Bayern Munchen je pobijedio marokansku Raja Casablancu rezultatom 2:0 te tako osvojio još jednu titulu.

Na završnici FIFA Klupskog svjetskog kupa u Maroku njemački Bayern Munchen je pobjedom nad marokanskom Raja Casablancom postao prvak svijeta, javlja Anadolu Agency (AA).

Naime, u finalnoj utakmici njemački Bayern Munchen je pobijedio marokansku Raja Casablancu rezultatom 2:0 te tako osvojio još jednu titulu.

Pogotke za Bayern Munchen postigli su Dante u 7. minuti i Thiago Alcantara u 22. minuti utakmice.

U utakmici za treće mjesto danas je brazilski Atletico Mineira u Marakešu pobijedio azijskog prvaka – kineskog Guangzhou Evergrande sa 3:2 (2:2).

Posted by on 2013-12-22. Filed under Sport. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.