Dinamo u Zagrebu savladao Benficu

Dinamo Zagreb je na prepunom Maksimiru u prvom susretu osmine finala Europske lige savladao portugalsku Benficu rezultatom 1:0. Uzvratne utakmice se igraju naredni četvrtak.

Dinamo Zagreb

Dinamo je poveo golom Brune Petkovića u 38. minuti iz jedanaesterca.

U drugom poluvremenu je bilo po nekoliko izglednih prilika na obje strane, ali se rezultat ipak nije mijenjao, pa je Dinamo upisao minimalnu pobjedu uoči revanša u Lisabonu.

Bh. nogometaš Amer Gojak je u dresu Dinama igrao do 78. minute kada je zamijenjen.

U ostalim mečevima igranim u istom terminu, odnosno od 18:55 sati, postignuti su sljedeći rezultati: Eintracht Frankfurt – Inter 0:0, Rennes – Arsenal 3:1, Sevilla – Slavia Prag 2:2 i Zenit Petersburg – Villarreal 1:3.

Uzvratne utakmice se igraju naredni četvrtak.

Posted by on 2019-03-08. Filed under Sport. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.