Hrvatska i Grčka se plasirale u Brazil

Hrvatska

Hrvatska

Nogometne reprezentacije Grčke i Hrvatske plasirale su se na svjetsko prvenstvo u Brazilu.

Grčka, koja je osvojila drugo mjesto u kvalifikacijskoj grupi u kojoj je najbolja bila BiH, u uzvratnom susretu baraža odigrala je neriješeno 1:1 s Rumunijom. No, Grcima je plasman u Brazil donijela pobjeda 3:1 u prvom meču u Atini.

Grčka je povela u 23. minuti golom Mitrogloua, a konačnih 1:1 postavio je Torosidis autogolom u 54. minuti.

Hrvatska je u Zagrebu pobijedila Island s 2:0, iako je od 38. minute ostala s igračem manje nakon isključenja Mandžukića koji je bio strijelac vodećeg pogotka u 27. minuti.

Konačnih 2:0 postavio je Darijo Srna u 47. minuti.

Posted by on 2013-11-19. Filed under Sport, Svjetsko fudbalsko prvenstvo. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.