Mini ljetnji sajam knjiga u Brčkom

knjigaU organizaciji izdavačkih kuća „Rabic“ iz Sarajeva, „Besjeda“ iz Banja Luka i “Marso“iz Beograda, u distriktu će od ponedjeljka pa do 22. augusta građani imati priliku da na Trgu mladih posjete „Mini ljetnji sajam knjiga“, koji se izuzev u Brčkom održava još i u Banjaluci, Mostaru, Trebinju, Zenici i Sarajevu.

Zvonko Mijajlović, direktor i vlasnik kuće „Marso“, istakao je da zainteresirani na sajmu mogu pogledati preko tri hiljade naslova knjiga iz svih književnih i načno-informacijskih oblasti, te aktuelne strane i domaće književne bestselere.

Inače, Sajam u BiH traje od 15. juna do 22. septembra.

Posted by on 2011-08-17. Filed under Banja Luka, Brčko, Kultura, Mostar, Sarajevo, Trebinje, Vijesti iz BH gradova, Zenica. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.

You must be logged in to post a comment Login