MUPZDK: Policajci oduzeli devet vozila i tri motocikla

policija, BiHSlužbenici Policijske uprave I – Zenica u proteklom su periodu prilikom obavljanja redovnih poslova i zadataka, kao i vršenja kontrola u saobraćaju, privremeno oduzeli devet putničkih  vozila i tri motocikla a izrečene novčane kazne zbog počinjenih prekršaja u saobraćaju, ukupne vrijednosti od 2.000 do 10.000 KM.

Prema informacijama MUPZDK-a protiv počinilaca prekršaja Općinskom sudu u Zenici dostavljen je zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka, s prijedlogom da se privremeno oduzeta vozila trajno oduzmu.

U narednom periodu, službenici Policijske uprave I – Zenica nastavit će navedene aktivnosti, s posebnim akcentom na kontrolu i sankcioniranje povratnika u vršenju prekršaja iz Zakona o osnovama sigurnosti saobraćaja na putevima u BiH.

Posted by on 2012-06-16. Filed under Crna Hronika. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.

You must be logged in to post a comment Login