Novi važan sportski uspjeh sjajne Lane Pudar: u finalu je na 50 metara delfin

Naša najbolja plivačica Mostarka Lana Pudar izborila je finale Mediteranskih igara koje se održavaju u alžirskom Oranu u disciplini 50 metara delfin.

Zauzela je drugo mjesto u svojoj kvalifikacijskoj skupini. Hercegovka je nastavila s odličnim rezultatima i tijekom jutra. Podsjetimo, sinoć je postala prvakinja Mediterana u disciplini 200 metara delfin, a jutros se ponovno natjecala.

U pitanju je konkurencija 50 metara delfin. Pudar je u svojoj skupini završila na drugom mjestu s vremenom 26.78. To je bilo dovoljno za plasman u veliko finale.

Ispred nje je završila samo Slovenka Neza Klančar s vremenom 26.51, dok je treća bila Munjoz del Kampo (27.25).

Posted by on 2022-07-02. Filed under Sport. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.