U slaboj utakmici Japan i Grčka odigrali 0:0

Japan-Grčka

Japan-Grčka

U susretu drugog kola grupe C Svjetskog prvenstva Japan i Grčka na Areni das Dunas u Natalu odigrali su neriješeno 0:0.

U utakmici s malo pravih prilika Japanci nisu realizirali dvije najizglednije kada su se u drugom poluvremenu našli pred grčkim golom. Grčka je od kraja prvog poluvremena igrala s igračem manje, jer je isključen kapiten Katsouranis u 38. minuti, nakon što je dobio drugi žuti, odnosno crveni karton zbog oštrog starta.

U prvom dvoboju iz ove grupe Kolumbija je u Brasiliji pobijedila Obalu Slonovače 2:1.

U posljednjem kolu, 24. juna snage će odmjeriti Kolumbija i Japan, te Obala Slonovače i Grčka.

Kolumbija se već plasirala u osminu finala.

Tabela:

1. Kolumbija 2 2 0 0 5:1 6
2. Obala Slonovače 2 1 0 1 3:3 3
3. Japan 2 0 1 1 1:2 1
4. Grčka 2 0 1 1 0:3 1

Posted by on 2014-06-20. Filed under Sport, Svjetsko fudbalsko prvenstvo. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.