Cipar šokirao Bosnu i Hercegovinu

Reprezentacija Bosne i HercegovineReprezentacija Bosne i Hercegovine porazom je započela kvalifikacije za Europsko prvenstvo.

Cipar je u Zenici slavio s 2:1 iako je gubio od pete minute nakon gola Ibiševića na asistenciju Vršajevića. Izjednačio je poslije velike pogreške Begovića Christofi, a isti igrač je šokirao navijače na stadionu Bilino Polje u 73. minuti kada je rutinski realizirao kontranapad svoje momčadi.

Do kraja susreta Pjanić nije realizirao jedanaesterac da donese barem bod momčadi Safeta Sušića.

U istoj skupini B preokretom je slavio i Wales na gostovanju u Andori. Domaćini su poveli iz jedanaesterca preko Lime, a pobjedu Walesu s dva gola donio je Bale.

Posted by on 2014-09-10. Filed under Sport. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.