Juventus u finalu Lige prvaka

Real Madrid, Juventus

Real Madrid večeras je na domaćem terenu odigrao neriješeno sa Juventusom 1:1

Real je ofanzivno počeo utakmicu. Ronaldo je pokušao iz slobodnog udarca, ali lopta je pogodila Vidala u živom zidu i odbila se u korner.

Juventus je prvi put zaprijetio u 14. minuti, ali Casillas brani udarac Vidala sa distance.

Real Madrid u 23. minuti dolazi do vodstva. Ronaldo je poslao loptu do Rodrígueza, a poslije duela Kolumbijca sa Chiellinijem sudija je pokazao na bijelu tačku. Ronaldo šutira po sredini terena i pogađa za vodstvo od 1:0.

Do kraja poluvremena Juventus je izveo četiri kornera, ali bez uspjeha.

Juventus je nešto agresivnije počeo drugo poluvrijeme što im se isplatilo u 57. minuti. Pogba je u šesneastercu glavom spustio loptu do Morate, koji pogađa za 1:1.

Real Madrid je u 62. minuti imao priliku preko Jamesa i Marcela, ali nisu uspjeli da dođu do pogotka. Bale je mogao u 71. minuti do pogotka ali lopta odlazi preko gola.

Posted by on 2015-05-14. Filed under Bosna i Hercegovina. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.