LP: Minimalne pobjede Barcelone i Juventusa

Liga prvaka

Liga prvaka

Nogometaši Barcelone savladali su Manchester City rezultatom 2:1 u prvom duelu osmine finala Lige prvaka, dok je Juventus na domaćem terenu slavio protiv Dortmunda rezultatom 2:1

Barcelona je odlično ušla u meč i već u 16. minuti dolazi do vodstva. U kaznenom prostoru odlično se snašao Suarez te pogodio za prednost Barcelone od 1:0.

Suarezu je trebalo pola sata da ponovo ugrozi gol Cityja i poveća vodstvo na 2:0.

Nastavak utakmice bolje otvara Manchester City. Edin Džeko je imao dvije prilike, ali je naš reprezentativac bio neprecizan.

U 69. minuti Sergio Aguero pogađa za smanjenje rezultata na 2:1.

Nogometaši Juventusa su već u 13. minuti došli do vodstva. Morata je asistirao Tevezu koji pogađa za vodstvo od 1:0. Samo pet minuta je trebalo Reusu da svojim pogotkom poravna rezultat na 1:1.

Pobjedu Juventusa i konačni rezultat 2:1 postavlja Morata u 43. minuti.

Posted by on 2015-02-25. Filed under Sport. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.