Real Madrid sačuvao prednost na vrhu tabele

Real Madrid

Real Madrid

Fudbaleri Real Madrida zadržali su šest bodova prednosti na vrhu Primere, pošto su danas na svom terenu pobijedili Granadu sa 5:0 u 17. kolu takmičenja.

Real je poslije 31 minuta već vodio 4:0, poslije dva gola Iska i pogodaka Karima Benzeme i Kristijana Ronalda, da bi konačni rezultat postavio Kazemiro u 58. minutu. Domaći tim je poslije toga imao dve dobre šanse, a gostujući jednu, ali se rezultati nije mijenjao.

Real sada ima 40 bodova na vrhu tabele, šest više od Barselone i sedam više od Sevilje. Madriđani imaju i meč manje, a ostale ekipe imaće šansu kasnije danas i sutra da smanje prednost. Granadi je ovo bio 10. poraz u sezoni i sada je na 19, pretposlednjem mjestu tabele sa devet bodova.

Poslednja Osasuna ima meč manje. Viljareal i Real Sosijedad imaju po 29 bodova, dok Atletiko Madrid ima 28. Kasnije danas igraju se još tri utakmice 17. kola: Eibar-Atletiko Madrid, Las Palmas-Hihon i Real Sosijedad-Sevilja. Preostali mečevi igraju se tokom sljedeća dva dana.

Posted by on 2017-01-13. Filed under Sport. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.